pisz~że

Tydzień I | Podsumowanie

Pisałem w kratkę i w sumie dość nierówno, ale takie są chyba prawa rozgrzewki. Na razie nie mam żadnego odgórnego planu (potem okaże się, czy będzie potrzebny), nie mam też żadnej szczególnej fabuły na myśli - historia, nad którą pracuję, to raczej zbiór obrazków z dnia postaci, która załatwia ostatnie sprawy we Florencji przed powrotem do Polski. W tym momencie nie mam między nimi szczególnie silnego powiązania poza wydarzeniami, które rozegrały się poprzedniego dnia poza opowiadaniem, ale zobaczymy, co wyjdzie w praniu, może jakiś wątek się objawi.

Dni piszące: 4
Liczba znaków: 9313