Hej!
Ta strona powstała, żeby zmotywować mnie do pisania fikcji. Jeszcze jest w budowie, ale plan jest taki, żeby codziennie publikować na niej, ile napisałem, a w dalszej perspektywie - nawet same teksty.
Do przeczytania :)
M.
Hej!
Ta strona powstała, żeby zmotywować mnie do pisania fikcji. Jeszcze jest w budowie, ale plan jest taki, żeby codziennie publikować na niej, ile napisałem, a w dalszej perspektywie - nawet same teksty.
Do przeczytania :)
M.