pisz~że

Hej!

Ta strona powstała, żeby zmotywować mnie do pisania fikcji. Jeszcze jest w budowie, ale plan jest taki, żeby codziennie publikować na niej, ile napisałem, a w dalszej perspektywie - nawet same teksty.

Do przeczytania :)

M.